İptal Politikaları

Geniş Rezervasyon Tipi, kiracıdan ön ödemenin alındığı ve check-in tarihine son 7 gün kalana kadar rezervasyonu iptal edebildiği rezervasyon tipidir. Kalan ödemesini yapan kullanıcı bu son 7 gün kalana kadar eğer iptal ederse sadece "Kalan Ödeme " miktarını geri alır.

Esnek Rezervasyon Tipi, kiracıdan ön ödemenin alındığı ve check-in tarihine son 15 gün kalana kadar rezervasyonu iptal edebildiği rezervasyon tipidir. Kalan ödemesini yapan kullanıcı bu son 15 gün kalana kadar eğer iptal ederse sadece "Kalan Ödeme " miktarını geri alır. 

Yarı Esnek Rezervasyon Tipi, kiracıdan ön ödemenin alındığı ve check-in tarihine son 30 gün kalana kadar rezervasyonu iptal edebildiği rezervasyon tipidir. Kalan ödemesini yapan kullanıcı bu son 30 gün kalana kadar eğer iptal ederse sadece "Kalan Ödeme " miktarını geri alır. 

Sıkı Rezervasyon Tipi, kiracıdan ön ödemenin alındığı ve check-in tarihine son 45 gün kalana kadar rezervasyonu iptal edebildiği rezervasyon tipidir. Kalan ödemesini yapan kullanıcı bu son 45 gün kalana kadar eğer iptal ederse sadece "Kalan Ödeme " miktarını geri alır.